WARTO MARZYĆ
Ostatni weekend maja spędziłam na jednej z moich ulubionych imprez, czyli festiwalu twórców internetowych See Bloggers …
Blog o życiu, pisany uśmiechem. Czasem słodkim, czasem gorzkim, czasem przez łzy, jak to w tym życiu bywa. Ale... człowiek z uśmiechem zwycięża!